Menu

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 10,00 zł

Kategoria: Odzież odblaskowa z nadrukiem

Aktywne filtry

Odzież odblaskowa z nadrukiem

Ubrania odblaskowe z nadrukiem

Ubrania odblaskowe przeszły długą drogę od bycia przymusowym elementem stroju robotników, pracujących w niebezpiecznych warunkach, po interesujący element mody. Przyciągają uwagę swoimi właściwościami odbijania światła, co ma znaczenie nie tylko w klubie lub na domówce. Ubrania odblaskowe na co dzień ratują życie wielu pieszym i pozwalają na bezpieczne, nocne spacery w okolicach dróg dla aut. To, że są użytkowe, nie oznacza jednak, że nie mogą być stylowe. Bluzy i koszulki odblaskowe z nadrukiem to świetna odskocznia od nudnych i stonowanych barw!

Daj się zauważyć!

Odblaskowe ubrania z nadrukami to idealny wybór dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Idealnie wpasowują się w ostatnie trendy, w których rządzą jaskrawe kolory,

a w szczególności żółcie i pomarańcze. Zastosowanie specjalnych materiałów, łączących naturalną bawełnę z włóknami sztucznymi, pozwala osiągnąć odpowiedni poziom wentylacji odzieży. W koszulce lub bluzie odblaskowej nie powinno być Ci przesadnie gorąco. To wybór dla osób, które lubią skupiać uwagę na imprezach, wyróżniać się kolorem spośród smutnych szarości ulicy i emanować blaskiem na co dzień! Dodaj do tego równania ciekawe nadruki i napisy - na pewno wyróżnisz się podczas każdego luźnego wyjścia. Warto też pamiętać, że jaskrawe bluzy z materiałów z domieszką poliestru mogą świetnie wyglądać w świetle UV ;)

Bezpieczeństwo w każdych warunkach

Fluorescencyjne barwy naszych ubrań odblaskowych spełniają również praktyczną funkcję. Bluzy, kurtki i kamizelki w jaskrawych barwach lubiane są na przykład przez szalejących na stokach snowboardzistów. Nie tylko podkreśla to ich styl pochodzący z miasta i klimatów skate, ale sprawia, że są zauważeni na trasie i gwarantuje mniejsze niebezpieczeństwo zderzenia. Ciekawe grafiki dodatkowo poprawiają ten efekt, szczególnie jeśli zdecydujemy się na ciekawe połączenie kolorów.

Nasze ubrania są wyposażone w odblaskowe pasy, które mogą być nie tylko ciekawym ozdobnym dodatkiem, ale przede wszystkim - zapewniają bezpieczeństwo. Każdy spacerowicz i biegacz powinien mieć przygotowaną choć jedną taką bluzę na “nocne wypady”; w mniejszych miastach, na zalesionej drodze, kierowca może Cię nie zauważyć - jeśli wybierzesz ciepłe ubrania odblaskowe, to każdy jesienny jogging będzie przyjemny i bezpieczny. Kamizelki i bluzy z odblaskami to także wybór każdego odpowiedzialnego rodzica. Dzieci kochają gadżety, dlatego fluorescencyjna odzież na pewno im się spodoba - szczególnie jeśli wybierzesz dobry nadruk. Przy tym zapewni im bezpieczeństwo podczas popołudniowych powrotów ze szkoły lub wyjść z kolegami.