Menu

Kategoria: Planer

Aktywne filtry

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
1 014,75 zł

Planer

Planer biurkowy 2022

To kalendarz leżący potocznie znany jako planer dla firmy, który jest praktycznym rozwiązaniem do planowanie spotkań lub zadań. Jest to o wiele lepsze rozwiązania niż klasyczny zeszyt który do tej pory jest stosowany w firmach pomimo cyfryzacji. To także świetny prezent na różnego rodzaju okazje. Najczęściej podczas przygotowywania identyfikacji wizualnej planer jest podstawowym elementem którzy nasi klienci zamawiają

Kalendarz biurkowy leżący

Specjalnie zaprojektowane kartki w planerze biurowym sprawdzają się w każdej branży oraz podczas każdych spotkań do różnego rodzaju notatek. Można także na nich umieścić logo, adres firmy oraz liczne informacje i przekazać w formie prezentu klientom dzięki temu rozpoznawalność naszej marki będzie wzrastać, a przy tym grono naszych klientów zacznie się powiększać.

Kalendarz biurkowy z nadrukiem

Nasz kalendarz biurkowy to zaprojektowana i co roku zmieniana struktura aby dostosować się do obowiązujących trendów oraz w celu podniesienia wydajności oraz efektów marketingowych. Planery spełniają przede wszystkim funkcję reklamową dzięki solidności oraz estetyce i  jest to połączenia praktyczne, informatyczne i reklamowe aby Twoja firma mogła się dalej rozwijać.