Menu

Kategoria: Podkłady na biurko

Aktywne filtry

Podkłady na biurko

Podkłady na biurko

Szukasz notesów w dużym formacie dla swoich pracowników oraz klientów? Warto zwrócić uwagę na biuwary czyli klasyczne podkłady na biurko. Oprócz dużego miejsca na notatki są tam dane adresowy oraz kalendarz, a czasami możemy spotkać także linijkę. Dodatkowo ułatwia to organizację czasu pracy oraz jest to jeden z praktyczniejszych gadżetów który docenią wszyscy w biurze. Dzięki takiemu prezentowi dasz się poznać z lepszej strony jak również tej praktyczniejszej. Nadruk na podkładach wykonujemy w najnowszej technologia dzięki temu kolory są żywe i nawet po długim czasie nie widać śladów blaknięcia.

Podkłady na biurko informacje produktowe

Podkłady wykonujemy w technice offsetowej i w naszym sklepie są one dostępne w dwóch rozmiarach A3 oraz A2. Zadruk wykonywany jest jednostronnie w pełnym kolorze. Ze względu na przeznaczenie nie jest on dodatkowo uszlachetniany. Na spodzie znajduje się karton do stabilizacji zapobiegający zawijaniu się kartek papieru. Klejenie wykonywane jest na dłuższym boku z góry.

Podkłady na biurko - notatnik dużego rozmiaru

Biuwar to gadżet reklamowy który cieszy się dużym zainteresowaniem. Co roku kolejne branże odkrywają kolejne jego zastosowania. Można na nim zanotować numery telefonu, listę zadań lub zapisać umówione daty i godziny spotkań z klientami. Warto podarować je swoim klientom aby przy okazji mieli oko na twoje logo i dane kontaktowe.