Menu

Kategoria: Listwowane

Aktywne filtry

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
455,10 zł

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
166,05 zł

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
153,75 zł

Listwowane

Kalendarze listwowane

Kalendarze listowane to skuteczna forma reklamy dla twojego biznesu oraz promowania marki. To także praktyczny upominek w każdej branży ze względu na solidne listwy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Górna listwa posiada dodatkowo zawieszkę dzięki czemu kalendarz możemy bez problemu zawiesić i nie wiele różni się od ramki. Można go zamówić w opcji poziomej jak i pionowej i to tylko od nas zależy ten wybór. Kalendarze te drukowane są na wysokiej jakości papierze kredowym dzięki temu przez cały rok kalendarz oferuje żywe kolory oraz dużą wytrzymałość i trwałość.

Kalendarz listwowany informacja o produkcie

Kalendarz tego typu wykonywany jest w technice offsetowej podobnie jak wizytówki. Są one dostępne w formatach A1, A2, A3 dzięki temu jest on na prawdę duży i stanowi znakomite uzupełnienie w formie plakatu na ścianie. Kalendarz drukowany jest w pełnym kolorze, a druga część zostaje najczęściej pusta lub dodatkowo możemy umieścić tam kod rabatowy lub voucher w formie ukrytej reklamy. Oczywiście możemy go także dodatkowo uszlachetnić wykorzystując folią matową, błyszczącą lub wybiórczy lakier UV który podkreśli jego profesjonalny wygląd.

Kalendarze listwowany to reklama cały rok

Pamiętaj, że każdy kalendarz to reklama na 12 miesięcy dlatego warto zwrócić uwagę na tą formę reklamy. Na kalendarzu oprócz informacji kontaktowych można umieścić różnego rodzaju niespodzianki jak kody rabatowy aktywny tylko dni w roku. Dzięki niemu na początku przygody z biznesem możemy zbudować wizerunek marki.