zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategoria: Kalendarze reklamowe

Aktywne filtry

Kalendarze reklamowe

Kalendarze już od jakiegoś czasu stały się formą reklamy. Pracownicy oraz klienci korzystają z nich na co dzień. W naszej ofercie znajdziesz szereg popularnych kalendarzy w tym kalendarze jednodzielne, kalendarze trójdzielne, kalendarze spiralowe, kalendarze listwowe, kalendarze piramidki oraz kalendarze książkowe.

Najbardziej popularnymi są kalendarze jedno i trójdzielne jak i całoroczne. Ich użyteczność przez cały rok wpływa dodatkowo na ich atrakcyjność jak i reklamę. Kalendarz jednodzielny to wybór dla osób które dysponują niewielką przestrzenią lub kochają minimalizm. Kalendarz trójdzielny jest dla osób które lubią planować swoje zadania i dokładnie wiedzieć gdzie są teraz, gdzie byli miesiąc temu, a gdzie powinni znaleźć się za miesiąc, oraz kiedy wypadły dni wolne lub kiedy one będą, aby zaplanować produkcje.

Kalendarze spiralowe są najczęściej realizowane w formie terminarza dla osób które lubią mieć wszystko zaplanowane z wyprzedzeniem. Jest to klasyczna wersja kalendarza który mamy swoich smartfonach.

Kalendarze książkowe idealnie sprawdzają się dla osób które pracują w biurze i nie przekonują ich kalendarze spiralowe. tego typu kalendarze pozwalają na szybką weryfikacje terminu i mamy pewność, że żadna karta nam nie zginie. W dodatku idealnie mieści się do każdej torebki czy gustownie wygląda w ręce ze względu na swój kształt i wygląd zawsze go odnajdziemy spośród stosu dokumentów.

Dlaczego warto wybrać kalendarze dobrzedrukuj

Nasza oferta to starannie dobrana i popularna grupa kalendarzy wszelkiego typu dobrana pod jak najszerszą grupę klientów, branże, znakomity wygląd, jakość wykonania, a w szczególności nadruku. Dzięki temu kalendarz nie jest tylko formą reklamy ale również narzędziem które nasi klienci i pracownicy z miłą chęcią będą używali codziennie. Warto pomyśleć o zamówieniu kalendarze przed sezonem ponieważ ceny są wtedy znacznie wyższe, a dostępność coraz mniejsza. Odpowiednie wykorzystanie tej formy reklamy zwraca się kilkakrotnie naszym klientom już początkiem roku.

0