Menu

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 98,00 zł - 167,00 zł

Kategoria: Listkowe

Aktywne filtry

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
166,05 zł

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
153,75 zł

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
129,15 zł

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
98,28 zł

Listkowe

Kalendarze listkowe potocznie znaczne jako kalendarzyki listkowe to rodzaj materiału reklamowego który jest praktyczny dlatego też jest dobrą alternatywą dla wizytówek. Kalendarze mają niewielki rozmiar oraz funkcjonalny format dzięki temu bez problemu zmieścimy go do portfela pomiędzy kartami płatniczymi. Przede wszystko są trwałe i elegancko wyglądają, jak również sprawdzają się w szerokim gronie działalności usługowych.

Kalendarzyki listkowe mogą mieć przeróżne zastosowanie. Na jednej stronie znajduje się kalendarz, a na drugiej coraz częściej stosuje się kody rabatowe, kupony czy informacje w formie karty stałego klienta. Jest to tania, skuteczna i praktyczna forma reklamy, a to tylko od nas zależy jak ją wykorzystamy. Koszt pojedynczego kalendarzyka jest bardzo niski, a wraz z ilością cena ta maleje.

Obecnie ta forma reklamy wraca do nas gdyż możemy na nich zaznaczyć terminy wizyt na przykład w salonie fryzjerskim na cały rok i mieć go zawsze przy sobie do sprawdzenia. Sporo sklepów internetowych zaznacza na nich do kiedy voucher jest aktywny lub w które dni dzięki temu mamy o wiele większą możliwość personalizacji daty zaplanowanej do przodu dla określonych klientów i możemy w danej chwili to zmieniać.

Kalendarz listkowy z informacją o produkcie

Format tych kalendarzy to najczęściej 85 x 55 mm i drukowane są w technice offsetowej na papierze kredowym o gramaturze 350g co czyni go już wyjątkowym produktem na starcie. Nadruk wykonywane jest z dwóch stron w pełnym kolorze, a dodatkowo możemy wybrać poziom uszlachetnienia. Może to być folia jedno lub dwustronna zarówno matowe jak i błyszcząca. Dodaje to trwałości oraz poprawia estetykę jego wykonania. Warto także pamiętać, że tego typu kalendarzy mają zaokrąglone rogi, choć w naszej ofercie posiadamy także modele z prostymi narożnikami.

Kalendarz listkowy przez cały rok kontakt z klientem

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że kalendarz w tej formie to reklama na minimum 12 miesięcy. Nie jest to zwykła wizytówka czy karta lojalnościowa która trafia do aplikacji na smartfonie tylko praktyczny gadżet do portfela. Można w nim także zaznaczyć dni wolne w naszym biznesie lub inne wydarzenia jak prezentacji i pokazy, a także osoba która będzie go miała bez problemu zaznaczy urodziny bliskich czy inne rocznice.

Warto zwrócić uwagę na tą formę reklamy ponieważ ma ona bardzo dużo plusów w porównaniu do kosztowów, a jedyne co nas ogranicza to kreatywność.