Menu

Kategoria: Jednodzielne

Aktywne filtry

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
301,35 zł

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
239,85 zł

Jednodzielne

Kalendarz jednodzielny 2022

Kalendarz jednodzielny to sprawdzona od lat forma reklamy wsród klientów. Bardzo ładnie prezentuje się na ścianie i jest praktyczny. Kalendarze te posiadają jeden bloczek kalendarium z dwunastoma planszami na każdy miesiąc w roku oraz dodatkowo w skróconej części jeden miesiąc wstecz oraz jeden miesiąc do przodu. Na górnej części znajduje się miejsce na reklamę które zawsze przyciąga wzrok. Każdy kalendarz wyposażony jest w czerwone okienko aby zaznaczyć kolejne dzień, a wszystkie soboty zaznaczone są kolorem szary, a niedziele i święta kolorem czerwonym. Dlatego też mamy pewność, że nic nam nie umknie i pozwoli na ułatwienie kontaktów z klientami z Polski oraz zagranicy.

Jak wiadomo ekspansja zagranica polskich firm trwa i nasze produkty oraz usługi są coraz bardziej doceniany dlatego też wszystkie kalendarze są w angielskiej wersji językowej, a dla osób które szukają kalendarzy indywidualnych jednodzielnych istnieje możliwość przygotowania jak również i zaprojektowania zgodnie z wizją i potrzebami klienta takiego kalendarza. Możemy także zastosować indywidualną kolorystykę pod barwy firmowe.

Kalendarz oprócz topu do zadruku posiada także plecy które można wykorzystać. Jest to element na którym naklejone są kolejne kartki miesięc. Najczęściej umieszcza się tam dane teleadresowy, a ciekawym rozwiązaniem są także vouchery które odkryć możemy dopiero zerwaniu ostatniej kartki lub sprawdzeniu czy czegoś tam nie ma. Gdy wykorzystamy to w ten sposób na pewno nasi klienci będą czekali na kolejny kalendarz za rok. Główka kalendarza zwana także jako top najczęściej jest w formie wypukłej dzięki temu tworzy efekty trójwymiarowości choć są modele stricte płaskie. Możemy ten element także niestandardowo wykończyć na przykład za pomocą folii matowej lub błyszczącej.

Kalendarze jednodzielne to forma reklamy na cały rok i podtrzymywania kontaktu z naszymi klientami.