Menu

Kategoria: Trójdzielne

Aktywne filtry

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
233,70 zł

UWAGA: Z powodu nie stabilnych cen surowców prosimy o kontakt w celu wyceny 

0 1 2 3 4
252,15 zł

Trójdzielne

Kalendarz ścienny trójdzielny 2022

Kalendarze trójdzielny zyskują z roku na rok w porównaniu do ich mniejszego brata czyli kalendarza jednodzielnego ze względu na większą powierzchnie reklamową. Można na ich topie umieścić reklamę oraz na plecach czyli elemencie na który naklejone są poszczególne miesiące. Coraz częściej plecy stosuje się także w formie voucherów które odkryjemy po zerwaniu ostatnich stron.

Kalendarze trójdzielne są najbardziej praktyczne ze wszystkich kalendarzy biurowych. Podzielony jest ona na 3 części. Pierwsza część środkowa jest miesiącem aktualnym, natomiast powyżej widzimy miesiąc poprzedzający, a poniżej miesiąc następny. Dzięki temu możemy zaplanować różnego rodzaju urlop oraz akcje marketingowe dla naszych klientów. Wszystkie soboty zaznaczone są kolorem szarym natomiast niedziele i święta kolorem czerwonych. Kalendarz także wyposażony jest w czerwone okienko do zaznaczenia aktualnego dnia.

Profesjonalny projekt kalendarza trójdzielnego

Nie musisz przygotowywać projekt, możesz to zrobić poprzez nasz kreator lub zlecić to profesjonalnym grafikom w naszej firmie. Dostosujemy projekt oraz zapewnimy profesjonalną obsługę tak aby prezent dla twoich klientów spełnił wszystkie wymagania i stanowił profesjonalną reklamę na cały rok.