Menu

Kategoria: Gadżety reklamowe

Aktywne filtry

UWAGA wysyłka od 15.07.2022 

0 1 2 3 4
99,00 zł

UWAGA na tym produkcie nie drukujemy na biało 

0 1 2 3 4
49,90 zł

WYBIERZ ILOŚĆ / KOLOR PRODUKTU

Zawieszka Odblaskowa QUARDI biała lub żółta z nadrukiem UV pełny kolor

Cena dotyczy zawieszki odblaskowej z nadrukiem w pełnym kolorze

0 1 2 3 4
79,90 zł

Cena dotyczy Kredek z nadrukiem jednostronnym na opakowaniu

0 1 2 3 4
135,00 zł

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe wykorzystywane są powszechnie przez wszystkie firmy w celu promocji swoich produktów, marki w tradycyjnym handlu jak i coraz częściej tym internetowym. 

Z psychologicznego punktu widzenia zasada działania gadżetów jest bardzo prosta. Lubimy dostawać prezenty i tym właśnie są gadżety. Gadżety reklamowe budzą tak wielkie pozytywne emocje, że coraz więcej firmy rozdaje kolejne, nowe wymyślne gadżety swoim klientom. W naszym sklepie znajdziesz te najbardziej popularne jak i te niespotykane gadżety reklamowe. Bardzo ważny jest dobór gadżetów do odpowiedniej grupy docelowej i tylko u nas na taką konsultację możesz liczyć. Zadrukowaliśmy już tysiące gadżetów dla niemal każdej branży: motoryzacyjnej, medycznej, reklamowej czy firmy prowadzących sprzedaż przez Internet w kraju jak i za granicą. Znamy się na tym jak nikt inny.

Dlaczego należy wybrać gadżety reklamowe dobrzedrukuj?

Nasze gadżety reklamowe to nie tylko nowe trendy wśród gadżetów na rynku, ale także najtrwalsza jakość zadruku, dzięki temu mimo dużej eksploatacji nadruk jest nadal trwały. Najczęściej stosowaną metodą nadruku jest sitodruk, który polega na nakładaniu farby na gadżet poprzez siatkę (sito) z szablonem stosowany przy gadżetach z metalu, tworzyw sztucznych czy papieru. Inną metodą stosowaną przez nas jest tampodruk. Stosujemy go przy gadżetach z powierzchnią zadruku twardą i gładką. Bardzo popularna i lubiana przez naszych klientów jest metoda termotransferowa, gdzie grafika jest wgrzewana jest w materiał, z którego wykonany jest gadżet reklamowy.

Nadrukiem zajmujemy się od 2002 roku zapewniając nie tylko wysoką jakość wykonania jak równie profesjonalną pomoc w doborze kształtu gadżetu jakim jest brelok z nadrukiem, czy długopis z nadrukiem. W naszym sklepie znajdziesz także szeroką ofertę elektroniki z nadrukiem jak i kubki z nadrukiem tak bardzo lubianych w mediach społecznościowych jak Instagram. Parasole z nadrukiem, plecaki z nadrukiem, torby z nadrukiem to produktu top na wszelkiego rodzaju targach branżowych. Nie można także zapomnieć o otwieraczach z nadrukiem i magnesach z nadrukiem tak bardzo popularnych w ostatnim czasie jak i zestawów do gier dla młodszych i starszych.