zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

.

Kategoria: Druk cyfrowy

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to pojęcie które mało co powie osobom bez doświadczenia w poligrafii, większość ludzi nie potrafi wskazać różnicy pomiędzy drukiem cyfrowym i offsetowym. My za to wiemy o wiele za dużo na ten temat.

Druk cyfrowy to najbardziej popularna metoda drukuj jaką można znaleźć w drukarniach stacjonarny i internetowych. Wykorzystuje się przy niej elektrofotograficzną maszynę drukarską. Druk cyfrowy należy do szybkich i tanich dlatego idealnie sprawdza się na przykład przy takim produkcie jakim są wizytówki. Druk wizytówek może być już wykonany w kilka godzin od złożenia zamówienie, a projekt wysłany w uproszczonym formacie. Proces druku przypomina druk laserowy jednak znacznie lepszej jakości wykonania. Drukowanie ulotek tą metodą jest także szybkie bez względu na ilość jaką potrzebujemy choć przy bardzo dużym nakładzie warto pomyśleć o druku offsetowym.

Dlaczego warto wybrać druk cyfrowy dobrzedrukuj?

W naszym parku maszynowym posiadamy nowoczesne maszyny do druku cyfrowego i stale się rozwijamy kładąc nacisk na jakość druku nie szybkość i taniość. Dzięki temu wydrukowane przez nas wizytówki, plakaty, foldery są rozchwytywane przez klientów. Kolory są żywe, przyjemne dla oka oraz zwracają uwagę. Druk cyfrowy w naszej drukarni może być wykonany na różnych podłożach oraz gramaturach papieru, a także możemy umieścić zmienne dane. Masz zamiar wydrukować zaproszenia, bilety, kartki to ta forma jest idealna dla ciebie.

Jako prężnie rozwijająca się drukarnia od 2002 z miłą chęcią pomagamy naszym klientom nie tylko w doborze formy druku jak i wykonujemy dla nich projekty. Przede wszystkim dlatego warto skorzystać z naszej oferty na druk wizytówek, druk ulotek czy druk folderów.

0